.

.

Дизни девојки бод со качулка фустан со здолниште од тул, големини 4-16

Дизни девојки бод со качулка фустан со здолниште од тул, големини 4-16

DEN 239.84

Од стока
Во продавницата

Време е да се вртиме! Добијте ја во карактер со овој фустан за бод, полн со 3Д уши на приложениот аспиратор. Симпатична и удобна, се одликува со меко руно каросерија со кратки ракави и шарен графички принт, совпаѓано со здолниште од ласкава тул, во која ќе сака да се врти. Само за вашиот мал вентилатор за бод. Материјал : БОДИЦИ : 80% полиестер/20% рајон; Здолниште Тул/постава : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : меко руно тело со графички принт; Поради печатење на здолниште од тул со постава; 3Д уши на аспираторот. © Дизни, сите права се задржани. Disney Stitch Cosplay фустан за девојчиња.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне