.

.

Сет на клипови за салони за правда, 5-пакет

Сет на клипови за салони за правда, 5-пакет

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Убавите, iridescent клипови за коса од правдата додаваат поп возбуда во нејзиниот стил. Овие симпатични клипови во салони беа дизајнирани да ја искористат секоја фризура со трепер и сјај. Материјал : Пластика и метал. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 5 клипови за коса. Затворање : Клип за салон. Карактеристики : разновидни бои и отпечатоци. /! ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Клип за коса за правда 5-пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне