.

.

Мини глувче Девојче девојче празник Божиќни пижами со долг ракав, сет од 4 парчиња

Мини глувче Девојче девојче празник Божиќни пижами со долг ракав, сет од 4 парчиња

DEN 244.64

Од стока
Во продавницата

Разбудете ја кога е Божиќ! Измешајте ги и одговарајте на овие симпатични PJs на Minnie Mouse кои водат до Божиќното утро. Сетот вклучува два врвови и две панталони. Врвови : екипаж; долги ракави; детали за печатење; Затегната трим. Панталони : меко плетено за удобност; еластична половината; опседнат полите. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ треба да се вклопат во ситница . © Дизни, сите права се задржани. 100% памук. Машина за перење. Направено во Камбоџа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне