.

.

Чудо нација момчиња гингам копче надолу кошула, големини 4- & хаски

Чудо нација момчиња гингам копче надолу кошула, големини 4- & хаски

DEN 592.00

Од стока
Во продавницата

Гингам изгледа одлично. Додадете ја оваа кошула на копчето во неговиот плакар и проширете го неговиот стил од Wonder Nation. Шири јака. Предна плоча на копчето. Кратки ракави. Отворен џеб на градите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Кошула за кратки ракави на Гингам од Wonder Nation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне