.

.

Сет на клуч, комбинација, 11-парчиња, торба за комплет SAE

Сет на клуч, комбинација, 11-парчиња, торба за комплет SAE

DEN 606.40

Од стока
Во продавницата

Направено од фалсификуван челик, клучеви се хромирани и се третираат со топлина за да се постигне максимално абење. Подигната панел обезбедува дополнителна јачина и издржливост. Фракциониот сет од 11 парчиња вклучува големини 3/8-инчи, 7/16-инчи, 1/2-инчен, 9/16-инчен, 5/8-инчен, 11/16-инчен, 3/4-инчен, 13/16-инчи, 7/8-инчи, 15/16-инчи и еден-инчен. Тие доаѓаат спакувани во организатор на торби за комплети и исто така се достапни индивидуално. Комплет за клучеви KTI, комбинација, 11-парчиња, торба за комплет SAE : Направено од капка фалсификувана челик, клучеви се хромирани и се третираат со топлина за да се постигне максимално абење. Подигната панел обезбедува дополнителна јачина и издржливост. Пакувано во организатор на торби за комплети. Гаранција за доживотно време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне