.

.

Трговска марка ликовна уметност Дролер Добијте го подот Canvas Art by Dawgart

Трговска марка ликовна уметност Дролер Добијте го подот Canvas Art by Dawgart

DEN 768.00

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија има шарен портрет на кучиња. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне