.

.

Светска турнеја ГБА Делукс Акустична гитара за гитара

Светска турнеја ГБА Делукс Акустична гитара за гитара

DEN 281.44

Од стока
Во продавницата

Оваа торба за свирка на светска турнеја е направена од материјал отпорен на вода ПВЦ, за да помогне да се задржи содржината во суво. Црна торба за гитара со 5-годишна гаранција. Светска турнеја GBA100 Делукс Акустична гитара за гитара : Подлога со висока густина од сите страни. Светска турнеја торба со ситна внатрешност на кордура што е докажана за гребење. Внатрешен врат, приемник и мост закрпи за да се спречи кинење. Има збир на силни метални патенти со прицврстени метални влечења за сигурен отвор и затворање. Добијте една од овие торби за секоја од вашите гитари и осигурете се дека сите тие остануваат безбедни за време на транспортот и складирањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне