.

.

Без граници памук хипстер

Без граници памук хипстер

DEN 254.08

Од стока
Во продавницата

Без граници женски памучни гаќички за хипстер - 5 пакет - стил NB2231 Овој пакет за гаќички без граници е омилен клиент. Конструиран од меки, еколошки предива од памук, пакувањата ги прикажуваат нашите класични памучни дрес и ребрести ткаенини во разновидни модни отпечатоци и бои. Покриената, само-ткаенина еластична лента за половината лежи рамно на вашето тело за непречен изглед под облеката. Прекрасен асортиман со одлично фитинг покриеност и стајлинг. Пак NB2231 A вклучува - Дасти роза мала едноставна точка за печатење во памучен дрес, чиста романтична ребра, средно сиво хедер ребро, 2 црна саѓи цврста ребра пакет NB2231 B - Арктичко сино ретро цветно печатење во памук Jerseyерси, скуба вар памучен дрес со арктичка сина трим, живописна, живописна, живописна Белите пеперутки се печатат во памучна маичка со безобразно розово трим, лунарно жолто диско букет печатење во ребра, црно саѓи цврсто ребро. 95% BCI памук 5% Spandex Jersey. 93% памук 7% спандекс ребрести. Покриеност на хипстер. Асортиман. Големини - XS -3 XL. Машинско миење ладен, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте. Увезени. Земја на потекло - Бангладеш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне