.

.

Гледиште по време женски сребрен бел моден часовник, опсег за експанзија

Гледиште по време женски сребрен бел моден часовник, опсег за експанзија

DEN 398.72

Од стока
Во продавницата

Доставете ја вашата облека со оваа елегантна гледна точка од Time X Watch, во кој има кутија со сребрен тон од 24 мм и опсег за експанзија. Целосното арапско бирање со сребрен тон нуди вистински безвременски изглед. Со отпорност на вода од 30 метри, може да издржи прскања на вода додека ги миете рацете. Сребрен тон 8мм опсег за експанзија од не'рѓосувачки челик се вклопува до обем на зглобот од 7,5 инчи. Бело бирање со црни целосни арапски броеви и раце од сребрен тон. Сребрен тон 24мм метал кутија со минерално стакло кристал. Отпорен на вода на 30м (100 метри) : Во принцип, издржи распрскувачи или кратко потопување во вода, но не и погодно за пливање или капење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне