.

.

Слупел индустрии Дивиот слон опкружен сложена цветна мандала обрасци Графичка уметност авион црна лебдечка врамена платно печатена wallидна уметност, дизајн од Вал

Слупел индустрии Дивиот слон опкружен сложена цветна мандала обрасци Графичка уметност авион црна лебдечка

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Home Décor врамени пловечки платно wallидни уметности. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : слон; Животински свет; Животно; Графики; Растенија; Образец; Цртање; Цветен дизајн; Валентина Харпер. Дизајн од Валентина Харпер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне