.

.

Сакаше мало момче фраза Семејни домашни чувства, врамени уметнички отпечатоци за цртање

Сакаше мало момче фраза Семејни домашни чувства, врамени уметнички отпечатоци за цртање

DEN 271.20

Од стока
Во продавницата

Сите наши уметнички отпечатоци започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне