.

.

Краток ракав за бесконечност на Reebok Women'sенски бесконечна маичка

Краток ракав за бесконечност на Reebok Women'sенски бесконечна маичка

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Краток ракав за бесконечен бесконечен бесконечен бесконечен бесконечен маички е совршен секојдневен врв што треба да се фрли. Без разлика дали ја погодувате салата за да вежбате или да легнувате дома, оваа удобна исечена е она што сакате да го носите. Направено од цел ден мек маички материјал, вашата удобност останува најважна. Одликувајќи се со нашето лого на Делта Делта, се чувствуваат самоуверено и трендовски во оваа мета. Пар со хеланки на Рибок за крајниот изглед на атлетизмот! Машинско миење ладно. Tumble Dry LOW . Направено од 55% памук, 45% рајон.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне