.

.

Vanicream pyrithione zinc z-bar лека за чистење на шипка 3. мл. Пакувајте

Vanicream pyrithione zinc z-bar лека за чистење на шипка 3. мл. Пакувајте

DEN 170.72

Од стока
Во продавницата

Барате сапун тестиран од дерматолог за чувствителна нега на кожата? Барот за чистење на пиритион цинк zince z-bar е балансиран третман на p H, кој е ослободен од вообичаени надразнувачи кои се наоѓаат во други сапуни, вклучувајќи бои, мирис, парабени, ланолин и формалдехид. Погоден за употреба на лицето, скалпот, рацете и телото, оваа лента без глутен работи за олеснување на чешањето и црвенилото предизвикано од себореичен дерматитис и првут. Vanicream pyrithione zinc z-bar лека за чистење 3,36 мл. 3 пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне