.

.

Органски органски овошје и агруми грануларна растителна храна, 8 кг, 3-5-5

Органски органски овошје и агруми грануларна растителна храна, 8 кг, 3-5-5

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Органите органски овошје и агруми грануларна растителна храна е специјално формулирана за да се обезбедат растенија со овошје и агруми кои носат хранливи материи што им се потребни за да носат изобилство здрави овошје и цитрус. Еколошки пријателски. Се хранат со корените. Нема мешање или мерење. Идеално за сите видови овошни и агруми.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне