.

.

Примарно злато Карат

Примарно злато Карат

DEN 2497.28

Од стока
Во продавницата

Дизајнирано во 14 жолто злато Карат, овој ѓердан од приврзок со агтрини е сигурен дека ќе додаде стилски сјај на која било облека. Слајдови на 18-инчен долг пролетен ринг-затворен ланец на кабелски јаже, овој приврзок се одликува со Bezel Set 7mm Round 1.25 CTTW жолт гемстон од цитрин, ладен со висока полирана завршница за волшебна жалба. Застанете од толпата со овој прекрасен ѓердан. Метална тежина : 0,65 грама со синџир од типот : Финчеин стил : кабелски јаже Со димензии на кауција : Димензии од 8ммхаин : 18-инчен x 0,5ммм не одговара на омегагемстон Детали : Тип : Цитрибиртстон Месец : Ноември Колор : Yellowелкут : Face Ted Shape : Roundsize : 7mmweight : 1,25 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Setting : Bezelyour Itections Intemers In Ammertary Greent Подарок со Бел лак, совршен за да се даваат и давање подароци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне