.

.

Том и Jerryери Машки графички џогерни џогир, големини S-2XL

Том и Jerryери Машки графички џогерни џогир, големини S-2XL

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Нека започне играта на мачки и глувци! Кул и удобен џогер џемпери во кои се наоѓаат омилените дуо на мачки и глувци, Том и Jerryери, сигурно ќе станат ваш нов случајно одење. Изработени во супер-меко руно Овие џогери имаат чудна графичка шема, опуштено вклопување и џебови! Забавна надградба на вашата облека за викенд. Материјал 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено; Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : Графички принт; Супер-меко руно. © Warner Bros., сите права се задржани. Том и Jerryери Графички џогери за мажи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне