.

.

Деца од Гаранималс момчиња шорцеви, 2-парчиња, големини 4-10

Деца од Гаранималс момчиња шорцеви, 2-парчиња, големини 4-10

DEN 319.52

Од стока
Во продавницата

Додадете тексас шорцеви и шорцеви за токи за момчиња за момчиња во мешавината на неговиот секојдневен ансамбл од 365 деца од Гаранималс! Совршен додаток на неговата гардероба, шорцевите на овие момчиња имаат еластична половината за удобно вклопување. Измешајте ги, совпаѓајте и спарете ги шорцевите на овие момчиња со други 365 деца од омилените гаранимали како кошули и маици - сите се поставени! Исклучиво на. Материјал : Деним шорцеви : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс; Шорцеви на токи на рипстоп : 98% памук/2% Spandexcare : Машинска миризба за потекло : Увезен и : 1 пар тексас шорцеви и 1 пар на рипстоп токлен шортсфит : опуштена точка : стил на влечење со еластична половината за додадена удобност; Комплет за токи и копче : Дизајн од 5 џеб на тексас шорцеви; 2 странични џебови и 2 карго џебови на рипстоп шортс : контрастни отпечатоци на тексас Short Soeko-Tex ® Стандард 100 Сертифицирани : 19.Hus.88038 Boys Shorts од 365 деца од Garanimals/Ul>.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне