.

.

Рамнини со долг ракав со долги ракави

Рамнини со долг ракав со долги ракави

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Вол-Март гордо носеше рамнини западно носење од 1961 година. Планините западни кошули се фалат со оригинален стил на земја, убави детали и квалитетна конструкција по вредност на вредноста. Планинските кошули имаат затворени затворачи, две џебови на градите со прилепувања, западни предни и задни јаки и спецификации за целосна големина со дополнителни долги опашки. Можеби најдобро од сè, нашата 100 проценти памучна ткаенина прави удобна и издржлива кошула. : 65% поли 35% CTN лесна нега. Целосно сечење со дополнителни долги опашки. Бисери за прицврстување на предните плочи, џебови и три прилепувања на манжетната за ракави. Западниот фронт и задниот јак. Машинско миење и суво. Завршена, опашка од кошула. Целосна година гаранција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне