.

.

Terra & Sky Women's Plus Size го отсече врвот на Turtleneck

Terra & Sky Women's Plus Size го отсече врвот на Turtleneck

DEN 543.36

Од стока
Во продавницата

Класик оди модерна благодарение на трендовски детални детали. Terra & Sky's Turtleneck Top ја комплетира секоја облека во стилски начин. Супер-мекото со опуштено вклопување, овој врв прави одличен главен дел во плакарот на сите. Исклучиво на. Материјал : 68% полиестер/27% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : Turtleneck со отсечени детали. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Нерамномерна полите. Врвот на женската плус големина од Terra & Sky.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне