.

.

Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави пижами со џебови со џебови

Тајни богатства женски и женски плус кратки ракави пижами со џебови со џебови

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Пријатна со издолжен врв на пижама на пуловер. Овој дневник од тајни богатства има удобни џебови, кратки ракави и француски детали за Тери за дополнителна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. лесно вклопување. Над горе коленото полите. Екипаж со трим на ребра. Кратки ракави. Слаб странични џебови. 79% рајон/14% полиестер/7% памук. Машина за перење. Увезени. Loundенски кратки ракави пижами од тајни богатства.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне