.

.

Часов за време на мерачи за време на мажите биволи

Часов за време на мерачи за време на мажите биволи

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Облечете го вашиот стил на биволски сметки со овој елегантен и спортски часовник од Time X. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Time X. Индигло светло часовник за часовници. Увезени. Материјал : 100% не'рѓосувачки челик. Официјално лиценциран. Quick Date Датум на лесен за поставување. Минерално стакло отпорно на гребење. Не'рѓосувачки челик куќиште и опсег за експанзија. Втора рака во боја. Отпорен на вода до 50 метри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне