.

.

Момци на Гербер Дет ги плетеа атлетските патики, големини со 7-10

Момци на Гербер Дет ги плетеа атлетските патики, големини со 7-10

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Резултат слатки и кул атлетски патики за вашето момче за дете од Гербер. Со воздушен, здив плетен горниот дел, овие чевли за момчиња за деца за секојдневни прилики се дизајнирани со удобни ленти за истегнување и прилагодлива лента за кука и јамка за безбедно вклопување. Спарете ги овие патики назад кон неговиот забавен, активен стил и тој е подготвен! Материјал : Полиестер горен; Рачно изработен ѓон. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Еластични лакови на Гор; каиш за кука и јамка. Карактеристики : плетено тело. Атлетски плетени патики на Момци на мали деца со стрии од Гербер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне