.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Благодарна цветна фарма рустикална дрво текстура со сина боја на платно wallидна уметност од Кимберли Ален

СТУПЕЛ ИНДУСТРИЈА Благодарна цветна фарма рустикална дрво текстура со сина боја на платно wallидна уметност

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без димензии на потребните инсталации : 24 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Кимберли Ален.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне