.

.

Покемон Пикачу облечен во тренер за тренер на пепел Поке Плиш - 16 “

Покемон Пикачу облечен во тренер за тренер на пепел Поке Плиш - 16 “

DEN 719.84

Од стока
Во продавницата

Голем кадифен на врвот со позната капа за тренер : Ова е неверојатен Пикачу! Прегрнете го, разменете ги капи, борете се со него! Шапката е една големина, 7 инчи во дијамет и одговара на повеќето тинејџери и возрасни! Плишани стои високи 13 инчи без капа и 16 инчи со мерки за капа од 16 инчи низ врвовите на ушите! Повеќе детали Земја на потекло : Направено во Кина. Материјали : кадифен : сите нови материјали / полиестерски влакна / полипропилен / полиуретанска пена капа : 100% памучни влакна ексклузивни на упатства за нега на декорација : Површинска миење само препорачана возраст : 4+ години Димензии на артикалот : капа од 13 x 16 x 9 инчи е една големина? 7 инчи во дијаметар? И одговара на повеќето тинејџери и возрасни!. Плишани стои високи 13 инчи без капа и 16 инчи со капа. Мерки 16 инчи низ врвовите на ушите!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне