.

.

Слупел жолт сончоглед цвет Затвори ботаничко и цветно сликарство злато лебдеј врамен уметнички печатен wallид уметност

Слупел жолт сончоглед цвет Затвори ботаничко и цветно сликарство злато лебдеј врамен уметнички печатен wallид

DEN 248.96

Од стока
Во продавницата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 17 x 1,7 x 21 рамка, 16 x 1,5 x 20 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави секундарно во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : цвет, растение, сончоглед, ливчиња, ботанички, цвеќиња. Дизајн од Ешли Олдриџ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне