.

.

Regal Estate, памучна римска сенка, безжична, изолационо затемнување, магла Греј, 48W 72L

Regal Estate, памучна римска сенка, безжична, изолационо затемнување, магла Греј, 48W 72L

DEN 831.84

Од стока
Во продавницата

Нашите ролетни и нијанси на регал недвижнини се одобрени од Најдобро за деца и родители за безбедност на слепи прозорци што го прави совршен за домови и објекти каде што се присутни мали деца и миленичиња. Овој модерен дизајн има поддршка од бела клеточна сенка за да ви даде две нијанси во една без видливи жици и прекрасен униформа изглед однадвор. поддршка и безбедност. Се вклопува во рамката на прозорецот 48 до 48,5 инчи ширина. Големини на должина достапни од 20 "до 72", во 1 "прираст, големини на висина достапни во 72". Достапно во најразлични големини за да одговара на повеќето прозорци. Римските нијанси се класична опција за стандардни ролетни прозорци. Римските нијанси можат да се инсталираат во рамките на прозорецот. 48 L x 72 h е вистинска слепа големина. Бесплатни римски нијанси се лесни за прилагодување со едноставно држење на долната железница и потоа нежно кревање или спуштање на сенката со рака.Изолационен затемнување на имотот на Regal и безжична римска сенка е вечен софистициран дизајн кој нуди и убавина и енергетска ефикасност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне