.

.

Stupell Industries удирачки сивкиски монохроматски зебра фотографија портрет галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, 30x40

Stupell Industries удирачки сивкиски монохроматски зебра фотографија портрет галерија завиткана од платно

DEN 219.84

Од стока
Во продавницата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата Мисаки, а потоа исечете ги раката и го истегнуваме секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : Зебра; Животински свет; Цицач; Животно; Затвори. Дизајн од Инка До.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне