.

.

Без граници на јуниори на врвот на бојата со скринги, пакувања

Без граници на јуниори на врвот на бојата со скринги, пакувања

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Ова без граници на јуниорите на врвот на бојата со Scrunchie е стилски неопходен за да го завршите вашиот изглед за оваа сезона! Појавување на врвот на бојата и на телото и на косата дефинитивно ќе направи главите да се свртат. Можете да го носите ова врзано или неподготвено, овозможувајќи ви да одговарате на секоја пригода. Носете го над хеланки за тој разновиден изглед! Вратоврска пред. Scrunchie. Мешавина од поли/рајон/распон. Достапно во асортиман на бои. Направено во Кина . Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор ако е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо доколку е потребно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне