.

.

Засекогаш јас девојки цветни шифонски ремени туники и плетени тексас нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

Засекогаш јас девојки цветни шифонски ремени туники и плетени тексас нозе, сет на облеки од 2 парчиња, големини

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Колку симпатично комбо! Засекогаш ми е појасен цветниот шифон и хеланките го комплетираат нејзиниот изглед без напор. Разновидна и удобна, оваа облека за девојчиња е одлична од училишните денови до активности за викенд и привлекувачи. Материјал : Топ : 100% полиестер; Хелеги : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 туника и 1 пар хеланки. Карактеристики на туника : стил на пуловер; еластично деколте; капачиња на капа; цветно печатење; Појасните детали. Карактеристики на хеланки : стил на влечење; еластична половината. Облеката за туники и хеланки на девојчињата поставена од засекогаш.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне