.

.

Водечка дама сонувачка удобност жичари за медицински сестри, стил 4028

Водечка дама сонувачка удобност жичари за медицински сестри, стил 4028

DEN 383.84

Од стока
Во продавницата

Со целосна внатрешна прашка, засилен бенд за безжична поддршка и странични крилја за поддршка, ќе се чувствувате кренати и безбедни во текот на вашето патување за доење. Ултра-мазни чаши за микрофибер на нашата сонувачка удобност жива породилна до медицински градник се флексибилни и се шират со вашата промена на големината на градите за време на доењето, но секогаш создаваат природно заоблена форма. Нежните, истегнати чаши се прошируваат со градите што се менуваат. Деликатен пресек со стилски лак за акцент. Направено од најлон и спандекс. Мека еластична под-лента за зашивање е соодветно и обезбедува лесна поддршка. Широк, низок центар на предниот дел има заоблена долната страна за голема удобност на стомакот. Не дозволувајте сите овие луксузни карактеристики да ве измамат; Нашиот жичен градник за медицински сестри е поддржувач исто така.Водечка дама сонувачка удобност жичана маица градник градник (4028). Лесни спојки со една рака и целосна внатрешна прашка. Основи на градник на медицинска сестра/породилно : Која е разликата помеѓу породилниот градник и градскиот градник? Кога треба да ги купите овие градници? Томима одговара на вашите прашања и дава посебни совети за тоа како, кога и зошто да купите градници за медицинска сестра/породилно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне