.

.

Гроздобер дланка 6in. Сад од миленичиња поставена од Дру Баримор Цвет дома

Гроздобер дланка 6in. Сад од миленичиња поставена од Дру Баримор Цвет дома

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Цветни домашни гроздобер палма 6 "Пет чинии од Дру Баримор прават задоволство на вашите миленици. Конструиран од трајни 100% stoneware со декларирана завршница, овие чинии имаат гроздобер дизајн на дланка во зелена боја на крем позадина и висока усна за да се задржи храната и водата безбедно содржана. Лесна за грижа, Цветниот дом гроздобер дланка 6 " Чашите за миленичиња од Дру Баримор се безбедни машини за миење садови, па дури и се безбедни за микробранова печка, но може да станат жешки. Сет на две чинии за миленичиња совршени за сервирање храна и вода. Изработена од трајна 100% stoneware со деклариран финиш за долг живот на употреба. Го олеснува да им служите на вашите миленици хранливи оброци за да го одржувате вашето куче или мачка здраво. Гроздобер дизајн на дланка во зелена боја на крем во позадина се меша во убаво со буквално секој декор. Функција на висока усна за да ги задржи храната и водата безбедно содржана. Димензии : 6,02 "дијаметар, 2,83" H. Лесно за грижа и безбедна машина за миење садови. Микробранова безбедна, но може да стане жешка. Модел# 573501502.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне