.

.

Атлетски плетени панталони Расел Бојс, големини 4- & Хаски

Атлетски плетени панталони Расел Бојс, големини 4- & Хаски

DEN 320.00

Од стока
Во продавницата

Преобразувајќи ги класичните џогери во прекрасен удобен слој за кога температурите се натопуваат. Со удобна еластична лента за половината и страничните џебови, џогерите се во супер мека изолациска ткаенина за да се одржи во топлина, а студот нема шанси. Лесно влечење на панталони, еластична лента за половината со цртеж, странични џебови, рефлексивни топлински заптивки, ткаенина : 43% полиестер 20% рециклиран полиестер 33% памук 4% спандекс, рециклирани материјали, машина за перење, увезени, активни џогери од Расел . машина за миење . Измијте ги темните бои одделно. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Доколку е потребно, ниско железо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне