.

.

Camden Rock Men's Johnson Chukka Casue Casual Boot

Camden Rock Men's Johnson Chukka Casue Casual Boot

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Необичните линии на багажникот на nsонсон Чука се завршени со кожа со полно зрно, што само се подобрува со времето. Mini-Groove единствениот дизајн обезбедува влечење, флексибилност и целодневна удобност. Засилени, дво-тон Taslan Laces за лесно вклучување и исклучување. Синтетички горе со постава за ткаенини. Мемориската пена за удобност Инсол ги поддржува и одговара на кривините на стапалото. Издржлива, супер-лесна гума/ева комбо надворешна плоча. Висина на подигање : 3 3/4 ". Висина на потпетицата : 1 ". Меморија за пена. Лесен траен-гулаб Ева надворешна плоча. Grooved единствениот ја зголемува влечење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне