.

.

Фурхавен кревет за домашни миленици

Фурхавен кревет за домашни миленици

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Гелската пена има својства за ладење што ја намалуваат површината за спиење за 1 или 2 степени што ја намалува топлината од вашето домашно милениче. Со отстранлив и засадување на капакот, овој софа кревет е лесен за чистење! Достапно во пет погодни големини и четири богати опции во боја, така што вашето домашно милениче може да се распрсне и да дневно денот во максимална удобност и стил.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне