.

.

Purdue Boliermakers Орелот Оз вакуум изолирана забава од не'рѓосувачки челик

Purdue Boliermakers Орелот Оз вакуум изолирана забава од не'рѓосувачки челик

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Купот на партијата „Игл“ има 24 унци од вашиот омилен пијалок, а неговиот двоен wallид, вакуум изолиран 18/8 градежништво од не'рѓосувачки челик од кујната, значи дека го одржува вашиот пијалок леден ладен до 24 часа. Се одликува со метална графика со тесно вклопување и метална графика со висока дефиниција. Овој Tumbler е одличен за сите забави на задната врата и е совршен за преземање во движење. Уживајте да имате омилен пијалок со вас каде и да одите кога ја имате оваа кригла со вас. NCAA Purdue Boliermakers „The Eagle“ 24 мл вакуум изолирана чаша за забави од не'рѓосувачки челик : Двоен wallид, вакуум изолирана конструкција од 18/8 не'рѓосувачки челик. 24 мл. Tumbler има неверојатна графичка обвивка за да се покаже на сите ваши забави на задната врата. Оваа чаша прави одличен подарок.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне