.

.

Детско место момчиња Раглан Худ со долга ракав маица, големини XS-XXL

Детско место момчиња Раглан Худ со долга ракав маица, големини XS-XXL

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Маицата во боја на Бојс Бојс Бојс Раглан со долг ракав има прицврстен аспиратор за удобно вклопување. Оваа маица со долги ракави на момчињата Раглан е направена од мешавина од памук и полиестер, која е машинска миење и лесна за одржување. Мулти-обоен шарен печатење во боја на блокада. Прикачен аспиратор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне