.

.

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

DEN 479.84

Од стока
Во продавницата

Lee Riders Womens Midrise Straight Jean со предни џебови од лажички и иконични џебови со зашици со S-крива. Премиум истегнат тексас со рачно печење финиш. Womenените Мидрејс директно Jeanан : Ли возачи. Midrise одговара. Иконски џебови за грб со шиење на кривата. Заврши со рачно печење. Копчињата и навртките на Ли.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне