.

.

Ајде да бидеме пријатели, маичка за кратки ракави за машка и голема машка боја

Ајде да бидеме пријатели, маичка за кратки ракави за машка и голема машка боја

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Кул, удобно, класично-да му се поздрави на вашата нова омилена маица направена во памук за дишење и со привлечна боја на вратоврска. Со класична силуета, оваа машка мачка има удобно вклопување со меко чувство-совршено за лето и пошироко. Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Ознака-помалку внатрешна за дополнителна удобност. Кратки ракави. Контраст печатење однапред; Печатење во боја на вратоврска. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица Ајде да бидеме пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне