.

.

Каи 7. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребро, се вклопуваат - Форд Мустанг

Каи 7. Преиспитано ОЕМ Алуминиумско тркало, сите насликани сребро, се вклопуваат - Форд Мустанг

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Не е потребно дупчење за инсталација. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 7,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани сребрени, одговара на 2000-2004 Форд Мустанг 16 x 7,5, 5 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 4,5 инчи, дијаметар на капачето од 172 мм, со изрез во WHL за капа и без полица во Прозорец, сите насликани сребро, изработени од алуминиум. Карактеристиките вклучуваат 16 x 7,5, 5 портпари, 5 LUG, 4,5 инчен образец на завртки, дијаметар на капачето од 172мм, со изрез во WHL за капа и без полица во прозорецот, сите насликани сребро. Тоа одговара на вашиот 2000-2004 Форд Мустанг. Не се потребни измени за инсталација. Гаранција : 5 години, ограничено.Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне