.

.

Без граници јуниори по поштенски качулка

Без граници јуниори по поштенски качулка

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Ibrивописен поздрав на боја не прави јакна за боја на врзување на границите совршено парче изјава. Лесно затворање на поштенски патент и Худ ја одржува девојката-на-тешка стилска и подготвена за студени денови. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; Печатење во боја на вратоврска. Поштеда на подносител на јуниори од без граници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне