.

.

ЕВ од Елен Деџенерис ја шари женската маица за бејзбол омбре срце

ЕВ од Елен Деџенерис ја шари женската маица за бејзбол омбре срце

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Додадете цртичка на романтиката во вашата облека со оваа обична бејзбол маичка од ексклузивниот Елен Деџенерис за колекција. Направено е од мека ткаенина од Jerseyерси и има прекрасна, шарена омбре срце графика на предната страна со искривена трим. Деколте на екипажот. РАГЛАН 3/4 ракави. Шарена графичка срцева графичка омбре од предната страна со сјајниот трим. Заоблен полите. Фабрична изработка на Jerseyерси. 50% памук, 50% полиестер. Свртете ја облеката однадвор, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво на ниско ниво, отстранете го навремено, топло железо доколку е потребно, не пеглајте на декорацијата. Направено во Гватемала.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне