.

.

Домашен дом Пали quакард ткаен громски панели за завеси во прозорецот сет од 5

Домашен дом Пали quакард ткаен громски панели за завеси во прозорецот сет од 5

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Овие стилски панели за завеси за прозорци на Пали quакард нудат луксузен современ графички дизајн што ќе ја благодат секоја просторија во домот. Овој дизајн во комбинација со богатите топла нијанси во боја ќе го комплетираат поставувањето на вашата соба. Драперијата е обесена на вашата омилена шипка за завеси преку метални громи, уште еден допир додавајќи на богатството и луксузот на вашиот декор. Совршено за вашата дневна соба, спална соба, семејна соба, трпезарија, бања, канцеларија или кој било друг простор за прозорец што може да го искористи тој совршен допир за завршна обработка. Комплетот вклучува 2 панели и се машини што се мијат без чистење на гужва. Сет од 2 панели за затемнување на простории.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне