.

.

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Смарагд-исечен и октагон-перидот Стерлинг Сребрен сребрен 2-парчен солитер за приврзоци и обетки за обетки

Miabella Women 2- Carat T.G.W. Смарагд-исечен и октагон-перидот Стерлинг Сребрен сребрен 2-парчен солитер

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Направено во сребро. Август Роден камен. Совршен додаток за да добиете гламурозен изглед. Детали за дизајнирање на срцето за поставување на обетки и приврзоци. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Изработено во треперливо стерлинг сребро, овој зрачен сет има приврзок и пар обетки кои прикажуваат смарагд-исечен и два октагон-сети, поставени од цитрински камења (7х5мм) со срцев дизајн на страните. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Перидот сечење : Емералд. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне