.

.

Обновена порта GATA31012-PR 10.1 2 GB 32 GB Андроид таблета, виолетова

Обновена порта GATA31012-PR 10.1 2 GB 32 GB Андроид таблета, виолетова

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Оваа ставка е реновирана на 10.1 "Андроид таблет, HD, Quad Core процесор, 2 GB меморија, складирање од 32 GB, предна камера од 2,0 MP, 5,0 MP задна камера, Android 11 GO Edition, Спецификации за црни производи : Android 11 (Go Edition). Allwinner A133 Процесор, Quad Core, 1.6 Ghz. 10.1ã ¢ € Â LCD IPS дисплеј, (1280 x 800). 32 GB складирање. 2 GB меморија (RAM меморија). 2.0 MP-предна камера. До 6 часа траење на батеријата. Micro SD слот (до 512 GB) x 1. 3,5 mm Порта за слушалки X 1. USB Type-C X 1. Вградени стерео звучници. Bluetooth 4.2. Вграден микрофон. Димензии на производот : 9.63ã ¢ € Â x 6,8 x 0,37. Тежина : 1,15 фунти . „Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент. ".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне