.

.

Софија заплашува од Sofia Vergara Microfiber и Panter Panty Hipster Hipster

Софија заплашува од Sofia Vergara Microfiber и Panter Panty Hipster Hipster

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Патиката на хипстер на Софија Вергара надминува основно со голема удобност, стилски детали и намалени линии на гаќички. Дизајнирано во мека ткаенина со микрофибер со елегантна лента од чипка и печатење на сите, оваа неверојатна гаќичка ќе ве натера да се чувствувате неверојатно под сето тоа. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Panti a la cadera de Sofia vergara es mucto más que una prenda básica por su gran comodidad, sus elegantes detelles y por reducir las marcas del panti panti en tu ropa. De la colección Exctusiva de ropa íntima de sofia vergara para. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Карактеристики : истегнување на ткаенина за микрофибер; намалени линии на гаќички; Allover Print/ Tela de Microfibra Elástica; Намалете го Лас Маркас дел Панти; estpamdado комплетно. Материјал : 76% најлон; 24% еластан/76% Најлон; 24% еластано. Микрофибер и чипка хипстерска гаќичка за жени од Софија интимира од Софија Вергара. Грижа : Машината за перење/ лавар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне