.

.

Gildенски женски ознаки бесплатни микрофибер кратки гаќички, 3-пакувања

Gildенски женски ознаки бесплатни микрофибер кратки гаќички, 3-пакувања

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Нашата женска кратка долна облека се чувствува мека на вашата кожа и има мазен изглед под панталони за да не мора да се грижите за страшните линии на гаќички. Ние конкретно ја инженериравме нашата долна облека за да се осигураме дека тие одговараат на секоја жена и можат да бидат во чекор со вас цел ден, без оглед колку треба да направите околу вас. Нашите шевови се конструирани за да помогнат во спречувањето на Wedgies, така што нема повеќе незгодни моменти што се обидуваат дискретно да се прилагодат додека избегнуваат контакт со очите со сите. Нашите еластици во половината и нозете ја одржуваат својата форма и вклопуваат, без да копаат во вашата кожа. Овој 6-пакет доаѓа во разновидни бои и е без ознака. Без разлика дали сте во канцеларија, салата или трчате работи, Гилдан ви го покрива грбот и е одличен пар за секоја пригода. Бидете сигурни да ги проверите и нашите други неверојатни производи за микрофибер, исто така, вклучувајќи ги и нашите микрофибер HI намалувања и микрофибер бикини. Клучни намалувања на гардеробирање за да ги задоволат вашите потреби за секоја пригода. Памучен лагер за здив. Без ознака. Боите може да варираат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне