.

.

Класична MLF за монтирање на рамка за рамен панел, црна

Класична MLF за монтирање на рамка за рамен панел, црна

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Sanus Classic MLF10 Монтажа за монтирање за приказ на рамен панел, црна, 32 "до 63 " Поддршка за екранот, 150 lb оптоварување капацитет на оптоварување Sanus Classic Mlf10 Mounting Arm за приказ на рамен панел, црната рака за монтирање нуди максимална ефикасност на монтирање со додадена употребливост. Одржува максимален капацитет на оптоварување од 150 lb. компатибилен со големината на екранот од 63 ". Функција за навалување за максимална ефикасност и погодност.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне