.

.

Заштитена марка ликовна уметност јастог плови на бело платно уметност од Кортни Прахл

Заштитена марка ликовна уметност јастог плови на бело платно уметност од Кортни Прахл

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „јастог пловни плочки на бела„ платно уметност од Кортни Прахл : Уметник : Кортни Прахл. Тема : Илустрација. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне