.

.

Super Mario Bros. Boys S-L чорапи, без шоу

Super Mario Bros. Boys S-L чорапи, без шоу

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

- Без шоу чорапи - 6 пакувања - Супер Марио Брос - Марио, Луиџи и Јоши - изработени од мека полиестер и мешавина од спандекс - големина на S/ 6-10,5, М/ 10.5-4 и Л/ 4-10 помагаат да се заштити Кралство со печурки со Брос Супер Марио со додавање малку забава на секоја облека со овие смели и симпатични 6 пакети Марио чорапи. Секој пар има уникатна графика на класични карактери на Супер Марио Брос, кој совршено ќе се координира со неговата облека по избор. Овие чорапи Super Mario Bros. Тие се изработени од мек полиестер со навестување на спандекс за вистинската количина на истегнување и од материјалите е јасно дека овие чорапи нудат супериорна удобност што ќе трае цел ден. Манжетните со ребра се вклопуваат удобно околу глуждот за да ги задржат овие забавни чорапи безбедно во место без нив да се караат или да се лизгаат во чевлите, без оглед колку е високо нивото на неговата активност. Должината на не-шоу значи бескрајно изненадување и задоволство! Добијте ги овие прекрасни чорапи во овој удобен пакет 6.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне