.

.

Трговска марка ликовна уметност na платно уметност од Кика Пјеридес

Трговска марка ликовна уметност na платно уметност од Кика Пјеридес

DEN 399.84

Од стока
Во продавницата

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Na 37 (тоа е О.К. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне